Засідання гуртка «Математичні студії»

30 вересня 2016 року під керівництвом доцентів кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін С.П. Радченка та С.О. Семеняки відбулося перше в цьому навчальному році засідання наукового гуртка «Математичні студії». Метою діяльності гуртка є підвищення інтересу студентів до вивчення математики, формування в них логічного мислення та вміння розв’язувати складні математичні задачі.

Під час заняття розглядалися цікаві задачі олімпіадного характеру та приклади з математичного аналізу, лінійної та векторної алгебри. На першому засіданні були присутні студенти: Цирканюк Діана, Шкварко Володимир (І курс, спеціальність «Математика»), Білоченко Олександр (ІІ курс, спеціальність «Інформатика») та Локазюк Олександра (V курс, спеціальність «Математика»).

Запрошуємо Всіх бажаючих до занять наукового гуртка, обіцяємо, що далі буде ще цікавіше!