ЗНАЙОМСТВО З BUSINESS INTELLIGENCE

24 лютого 2021 року студенти спеціальностей факультету зустрічались із фахівцем з аналітики даних Іваном Бугаєнком (Senior Tableau Developer at IAG GBS, спеціаліст в Tableau, PL/SQL, Data Warehousing, Business Intelligence). Говорили про те, що таке Business Intelligence (BI) та у яких сферах його застосовують, дізнались головне про дата-аналітику та її інструменти. Іван поділився практичними кейсами аналітики даних.
Зустріч була дуже цікавою для студентів всіх спеціальностей, бо кожен студент почув важливе для себе та розвитку своєї кар'єри в цьому напрямі. Наприклад, математикам Іван уточнив, які математичні методи використовують для аналізу великих даних, для студентів - менеджерів - яка користь для управління підприємством від добре організованих та представлених даних тощо.
Питань було до спікера багато і домовились, що на одній лекцій спілкування не закінчується, тому обов'язково будуть такі зустрічі й надалі.