ЯК ОБРАТИ НАПРЯМОК В IT І ПОБУДУВАТИ УСПІШНУ КАР’ЄРУ: поради фахівця

17 лютого 2021 року студенти спеціальності "Комп'ютерні науки" мали нагоду поспілкуватись із CEO DAN.IT Education Ксенією Столбовою. Розмовляли про програмування та інші професії, які залишаються високо затребуваними на ринку праці в 2020-2025 рр., дизайн в сфері IТ, Interaction (UI / UX) design, переваги дизайнерів на ринку праці в Україні та можливості аутсорс-ринку для українських фахівців, базові знання для старту програмісту-початківцю. Також розібрались із питаннями про те, як ставитися до тестового завдання, чим відрізняється стажування від курсів, який результат по закінченню воно дає, які кар’єрні перспективи у кожного із напрямків та на що розраховувати початківцям в ІТ.
Тема зустрічі викликала жваве обгворонення та вал питань від студентів. Сподіваємось, що наші студенти отримали відповіді на багато своїх питань щодо побудови успішної кар'єри, і чекаємо на нові зустрічі.