Підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та навчальним центром «DAN.ІТ education»

28 січня 2021 року підписано Меморандум про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та навчальним центр DAN.IT education, який передбачає встановлення та розвиток двостороннього співробітництва в галузі освіти, формування цифрових навичок студентів і співробітників, технологічної освіти і використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Основними напрямками співпраці Університету та DAN.IT education є спільні проєкти в галузі освітньо-інформаційних технологій та діджиталізації, семінари, вебінари, круглі столи, конференції та ін.; удосконалення фахових та цифрових компетентностей студентів і співробітників; обговорення та внесення актуальних для потреб галузі змін до освітніх програм підготовки студентів факультету, зокрема, спеціальності Комп’ютерні науки; розробка і реалізація програм підвищення кваліфікації студентів і співробітників, долучення їх до програм DAN.IT education в рамках неформальної освіти та ін.

Ми впевнені, що наша співпраця суттєво удосконалить підготовку компетентних і кваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій (програмування, UI/UX дизайн, цифровий маркетинг, data-аналітика).