Науково-практична конференція «Студентський науковий пошук – 2020»

16 жовтня 2020 р. кафедрою комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління було проведено традиційну конференцію для молодих дослідників «Студентський науковий пошук – 2020». Співорганізатором конференції виступила кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки. Усього в конференції, яка в цьому році була проведена на платформі Google Meet, взяли участь 24 студенти.

Приємно, що до наукової спільноти вперше долучилися студенти Фахового коледжу «Універсум» нашого Університету. Науковим керівником наймолодших учасників конференції стала Локазюк О.В., випускниця кафедри комп’ютерних наук і математики.

За результатами конференції підготовлено науковий збірник в електронному вигляді.

Бажаємо молодим науковцям подальших дослідницьких звершень!