Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в Міжнародній конференції ICTERI 2020

09 жовтня 2020 р. викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління О.С. Литвин, М.М. Астаф’єва, Д.М. Бодненко і В.В. Прошкін взяли участь у роботі 16th International conference on ICT IN research, education and industrial applications «ICTERI 2020», яка проходила в онлайн форматі.

Конференція є традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадженні й використанні цифрових технологій в освіті, науці, промисловості.

Науковці нашого Університету представили доповідь на тему: «Використання цифрових інструментів візуалізації для формування математичної компетентності студентів» (The use of Digital Visualization Tools to Form Mathematical Competence of Students).

За результатами конференції буде видано збірник, що індексується у НБД Scopus.