Перемога на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

28 – 29 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшов другий тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)». Галузева конкурсна комісія розглянула 41 студентську наукову роботу англійською мовою, авторами яких стали студенти українських ЗВО і закордонних навчальних закладів: University of West London (Англія), Lanzhou Jiaotong University (Китай), Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie (Польща), University of Wroclaw (Польща), St. Cloud State University (США), Ariel University (Ізраїль).

Наш Факультет представляли студентки магістратури спеціальності «Математика» Ольга Панасюк і Валерія Розумна. На конкурс було представлено наукове дослідження на тему: «Особливості побудови електронного навчального курсу з математики в умовах дослідницько-орієнтованого освітнього процесу». Наукові керівники: Астаф’єва М.М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики.

За результатами конкурсу наукова робота посіла призове ІІІ місце!

Щиро вітаємо Ольгу і Валерію та їх наукових керівників з перемогою
та бажаємо нових наукових звершень!