Он-лайн зустріч учасників міжнародного проекту «DeDiMaMo»

image.png

15 травня 2020 року відбулася робоча он-лайн зустріч учасників міжнародного проекту «DeDiMaMo – Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання», програми Eurasia, № CPEA-ST-2019/10067.

У зустрічі взяли участь представники Університету Грінченка: Наталія Морзе – координатор проекту, професор кафедри комп’ютерних наук і математики, Оксана Литвин – завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики, Марія Астаф’єва, Оксана Глушак, Ірина Машкіна – доценти кафедри комп’ютерних наук та математики, Марія Бойко – старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, Юрій Мажуга – доцент кафедри початкової освіти та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка: Надія Балик, завідувач кафедри інформатики та методики її навчання, Валерій Габрусєв, Інна Грод, Сергій Мартинюк, Василь Олексюк, доценти кафедри інформатики та методики її навчання, Ярослав Василенко – старший викладач кафедри інформатики та методики її навчання.

Під час зустрічі учасники взяли участь у обговоренні структури курсу «Цифрове математичне моделювання», розглянули особливості розробки адаптивних лекцій та практичних занять, обговорили приклад навчально-методичних матеріалів зі змістового модуля «Математичні моделі еколого-біологічних систем». За результатами зустрічі визначили відповідальних за розробку складових електронного курсу.