Відвідування Київського міського дата-центру

4 березня 2020 р. студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» відвідали Київський міський дата-центр, в якому розміщені інформаційні ресурси, що акумулюватись усі інформаційні системи Києва. Студенти дізналися, що минулого року для реалізації програми «Електронна столиця» було заплановано майже 154 млн гривень, з яких витрачено 129 млн гривень. Процент освоєння 84,2%, економія – 2,9 млн гривень.

У рамках програми було створено ядро системи відео спостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту. Це дитячі садки, школи, лікарні, бібліотеки, театри; на мостах та центральній частині міста.

Студенти ознайомилися із системою відеоспостереження, зокрема побачили, що в режимі онлайн з офісу дата-центру можна спостерігати навіть за грою наших спортсменів на спортивному майданчику, що знаходиться на даху нашого Університету.

IMG_20200305_153917_856.jpg