V Грінченківська докторська зимова школа для аспірантів і докторантів України в галузі знань «Освіта / Педагогіка»

Уже п’ятий рік поспіль, з 17 по 21 лютого 2020 викладачі нашого Факультету брали участь у підготовці та проведенні Грінченківської докторської зимової школи для аспірантів і докторантів України в галузі знань «Освіта / Педагогіка».

Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики представив матеріали, підготовлені спільно з Мазур Н.П., кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки. Для аспірантів і докторантів проведено лекцію «Використання методів математичної статистики в експериментальних педагогічних дослідженнях», а також практичне заняття «Програмне забезпечення обчислення результатів педагогічного  експерименту».