Стажування аспірантів кафедри комп’ютерних наук і математики за кордоном

У рамках проекту Erasmus+ KA107, аспіранти кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технології та управління Білоус Владислав Володимирович та Горбатовський Дмитро Володимирович провели наукове стажування в Університеті Костянтина Філософа в місті Нітра, Словаччина. Протягом 3-х місяців, наші аспіранти викладали в університеті, розробляли проекти з віртуальної реальності та мобільними ігровими системами. Приймали участь у житті факультету та університету. В рамках заходів співдружності “Nation2Nation” та “ErasmusVillage” - представили наш університет та країну, національні традиції, українські пісні та танці. Також в рамках проекту відвідували національні історичні пам'ятки Словаччині (Нітра, Братислава, Комарно) та Угорщини (Комаром). В період стажування координатори проекту були задоволенні результатами наших аспірантів та їх участі у житті Університету.