"Теорія ігор" у ліцеї № 79 з професором кафедри комп’ютерних наук і математики Прошкіним В.В.

6 грудня 2019 р. Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління в межах співробітництва Факультету з ліцеєм інформаційних технологій № 79 (м. Київ) провів майстер-клас на тему: «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності й конфлікту».

Учасники заходу – учні 10-х класів ліцею отримали інформацію про цікаві факти з історії виникнення теорії ігор, її використання в різних сферах життєдіяльності людини (професійний спорт, політика, економіка тощо), навчилися за допомогою математики обирати оптимальні стратегії, знаходити виграшні комбінації в різних ситуаціях (ігри «Нім», «Шахи» та ін.).

Наступним кроком співробітництва Факультету з ліцеєм інформаційних технологій № 79 стане відвідування учнями ліцею нашого Університету.