Х Ювілейний етап соціального проекту

Х Ювілейний етап соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва", курс " Комп'ютер з нуля" розпочався.

До нових знань в І семестрі будуть тягнутися 20 слухачів - навчаться працювати з ПК, опрацьовувати  документи різного типу, відправляти електронну пошту та працювати з он-лайн сервісами.
Викладачами в цьому році стали студенти ІІІ курсу групи ІНб-1-17-4.0д Бережна Анна, Сімон Анна, Тівоненко Єлизавета та Яскевич Юлія, під керівництвом старшого викладача кафедри комп'ютерних наук та математики Кучаковської Галина Андріївни.
На першому занятті наші "студенти" дізналися які бувають комп'ютери, чим вони відрізняються, навчилися працювати з мишею, вмикати та вимикати ПК, вивчили панель задач та меню "Пуск".

Гарний початок! Бажаємо їм успіху та натхнення!