ІІ-й Міжнародний Форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес»

16 жовтня у приміщенні Торгово-промислової палати Україні відбувся ІІ-й Міжнародний Форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес». Ця подія не залишилася без уваги співробітників та студентів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки.

В роботі Форуму взяли участь лідери захисту Українського кіберпростору, представники приватного сектору та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти, представники органів центральної та місцевої державної влади.

Учасники обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обмінювалися досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни.

72487721_1530765760399707_1244319336378662912_o_copy_copy_copy.jpg