Наші студенти на IT-конференції "Tech Fusion: тренди та інновації майбутнього"

10 жовтня 2019 року наші студенти І курсу спеціальності "Комп’ютерні науки" (гр. ІНб-1-19-4.0д) із доцентом кафедри комп’ютерних наук і математики Абрамовим В.О. відвідали Asbis IT-конференцію "Tech Fusion: тренди та інновації майбутнього"
Захід відбувся за підтримки ГО Kyiv Smart CityЄБА (Європейської бізнес-асоціації), ACC (Американської торгової палати), Young Business clubRE: ACTOR.
На конференції світові та українські експерти з провідних компаній розказали практичні кейси впровадження цифрових рішень: як побудувати IT-інфраструктуру всередині компанії; як підібрати команду; яке цифрове рішення потрібне конкретному бізнесу.
На студенти подивились на різні цікаві новинки у сфері комп‘ютерних технологій, дізналися про розвиток IT-бізнесу.
Зі слів студентів: це було дуже круто, вражень на рік вперед!