Участь викладачів кафедри комп'ютерних наук і математики в конференції "Проблеми інфокомунікацій. Наука і технології"

8-11 жовтня 21019 року відбулась IEEE Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми інфокомунікацій. Наука і технології" PIC S&T'2019.
Протягом конференції відбувся обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні досягнення, а також узагальнення та систематизація результатів та досвіду впровадження наукових досліджень у розробку нових інформаційно-комунікаційних технологій та планування сучасних інфокомунікаційних систем.
Кафедру комп'ютерних наук і математики на конференції представили доцент Вембер В.П. та доцент Носенко Т.І., які виступили з доповіддю на секції "Інфокомунікаційні аспекти економічної безпеки".