Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в конференції «ICTERI 2019»

12 – 15 червня 2019 р. на базі Херсонського державного університету проходила ХV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках – ICTERI 2019». Наш Факультет представляли викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики: В.В. Прошкін, доктор педагогічних наук, професор кафедри КНіМ, М.М. Астаф’єва, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри КНіМ і Д.М. Бодненко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри КНіМ.

Науковий захід об’єднав учених і практиків, зацікавлених в технологічних досягненнях, бізнес-додатках інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури. Усі доповіді на конференції були англійською мовою. За результатами роботи конференції вийшов друком збірник наукових праць, що входить до НБД Scopus.