Майстер-клас «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності й конфлікту»

22 травня 2019 р. Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління на запрошення Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Університету провів майстер-клас на тему: «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності й конфлікту».

Учасники заходу отримали інформацію про цікаві факти з історії виникнення теорії ігор, її використання в різних сферах життєдіяльності людини (професійний спорт, політика, економіка тощо), навчилися за допомогою математики обирати оптимальні стратегії, знаходити виграшні комбінації в різних ситуаціях (ігри «Нім», «Морра», «Мобільні оператори», «Дилема в’язня» тощо).