Збори трудового колективу Факультету інформаційних технологій та математики
13 березня 2024 року відбудуться Збори трудового колективу Факультету інформаційних технологій та математики.
Формат зборів - дистанційний (асинхронний).

Форма для голосування буде надіслана о 08:30 в день проведення Зборів (13 березня 2024 року).
Процедура голосування (відкрите) триватиме з 09:00 до 18:00 виключно з використанням особистої корпоративної пошти.
Порядок денний Зборів:
1. Обрання виборних представників з числа науково-педагогічних працівників від кафедр до складу Вченої ради Факультету.

Згідно з Положенням про Факультет інформаційних технологій та математики (затвердженого Вченою радою Університету від 07.03.2024 року) кількість виборних представників з числа науково-педагогічних працівників від кафедр - 4 особи.
Кандидатури виборних представників від кафедр:
Гулак Геннадій Миколайович - професор кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, доктор технічних наук, професор;
Мазур Наталія Петрівна - доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, кандидат педагогічних наук, доцент;
Глушак Оксана Михайлівна - доцент кафедри комп'ютерних наук, кандидат педагогічних наук, доцент;
Астаф'єва Марія Миколаївна - доцент кафедри математики і фізики, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

За наявності пропозицій інших кандидатур виборних представників з числа науково-педагогічних працівників від кафедр просимо вас подати їх до 12.03.2024 року 18:00 (вівторок) на пошту Факультету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).