Конкурс проєктів презентації Університету у соціальних мережах

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники

Київського столичного університету імені Бориса Грінченка!

Запрошуємо стати учасником конкурсу проєктів презентації Університету у соціальних мережах, який буде проходити з 01 по 28 лютого 2024 року.

Конкурс проводиться з метою сприяння підвищенню активності грінченківців у соціальних мережах, заохочення найбільш ефективних практик просування інноваційних ідей у соціальних медіа.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

• У конкурсі беруть участь корпоративні проєкти, розміщені в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik Tok, на каналі YouTube тощо.
  • У конкурсі можуть брати участь сторінки соціальних мереж структурних підрозділів, кафедр, студентського самоврядування, студентських спільнот Університету.
  • Сторінка, яка бере участь у конкурсі, повинна бути оформлена за всіма правилами Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube, а саме містити таку інформацію:
  • короткі відомості про учасників;
  • контактні дані;
  • мету і завдання сторінки;
  • цільову аудиторію сторінки;
  • дату створення сторінки;
  • кількість учасників/підписників;
  • що вдалося досягнути за допомогою сторінки в Фейсбук, Instagram, Tik Tok, YouTube тощо;
  • остання публікація має бути розміщена нещодавно (сторінка повинна бути «живою»).

СТОРІНКИ БУДУТЬ ОЦІНЮВАТИСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ:

• оформлення;
  • кількість учасників;
  • популярність у цільової аудиторії (кількість лайків, коментарів, перепостів);
  • регулярність оновлення сторінки;
  • оригінальність і спосіб подачі контенту;
  • доброзичливість комунікації адміністратора/-ів з учасниками;
  • нестандартні й інноваційні підходи до залучення та утримання інтересу аудиторії.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. Учасники конкурсу реєструються, заповнюючи гугл-форму (за посиланням: https://forms.gle/56TjuGPmbBuMFFsM7 до 26 лютого 2024 року.

2. Створюється журі з числа фахівців у галузі соціальних комунікацій і соціальних медіа.

3. Журі конкурсу вивчає й оцінює всі допущені до конкурсного відбору сторінки соцмереж та визначає переможців.

4. Рішення журі оформлюється протоколом, є остаточним і обговоренню не підлягає.

5. Конкурсанти нагороджуються Дипломами учасника, а переможці –Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.