Міжнародний день числа Пі
Міжнародний день числа Пі, який відзначається щорічно 14 березня, є святом для всіх математиків та любителів науки.
У цьому році для всіх бажаючих пропонуються різні активності від співорганізаторів цього свята.
Юним науковцям та прихильникам математики 18 березня рекомендуємо Пі-конференцію із справжніми доповідями та дискусіями.

А ми, математики Київського університету імені Бориса Грінченка, запрошуємо у неділю 12 березня школярів 9-11 класів взяти участь у Брейн-рингу: конкурсі завдань та веселих запитань.
Брейн-ринг пройде в очному форматі в корпусі № 1 Університету за адресою вул. Левка Лук'яненка (раніше - Маршала Тимошенка), 13-Б, ст. м. Мінська.

Участь у заході можуть брати не тільки команди, а й уболівальники, але  для команд обов'язкова реєстрація до 05 березня тут: https://forms.gle/8z9BiqGo2u6SpF8m7
Не пропусти цікаву подію!  Адже цей день - чудова нагода зустрітися з друзями, навчитися новому і весело провести час.
Долучайтесь!!!