Календар подій

Відкрита пара старшого викладача кафедри комп'ютерних наук і математики Варченко-Троценко Л.О.
21 травня 2022 року (субота) о 9:55 год. (ІІ пара, розклад дзвінків Педагогічного інституту) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри комп'ютерних наук і математики Варченко-Троценко Лілії Олександрівни на тему "Запровадження системи е-навчання в закладі вищої освіти" для студентів ОПП Педагогіка вищої школи, групи ПВШм-21-1.4д (дисципліна "Інтернетика і прикладні інформаційні технології в освіті")

Запрошуються усі бажаючі.

Для отримання лінка на заняття просимо звертатись до Варченко-Троценко Л.О. електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua