Курс "Manual" QA від TechMagic Academy

unnamed

Триває набір  на курс "Manual QA". Це безкоштовний 2-місячний інтенсив, після якого найкращі студенти можуть отримати роботу як Junior QA.

unnamed

Вимоги до студентів:

•  місто проживання – Львів або Київ
  • базове розуміння напряму QA або освіта в технічному напрямі
  •  English - Intermediate+.

ДЕТАЛІ КУРСУ

unnamed 2

Складена  комплексна програма, на якій будуть навчати всього, що потрібно для старту роботи у нашій команді. Після завершення навчання студенти зможуть:
✔️ проектувати та виконувати різноманітні види тестування: від функціонального до навантажувального та безпекового.
✔️ розуміти життєві цикли розробки програмного забезпечення: як традиційні (Waterfall), так і сучасні (Agile, Scrum, Kanban).
✔️ аналізувати вимоги до програмного забезпечення: визначати критерії прийнятності та розробляти ефективні тестові сценарії.
✔️ працювати з різними типами додатків: вебдодатками, мобільними додатками та бекенд-системами.
✔️ використовувати сучасні інструменти для тестування: як для автоматизації, так і для ручного тестування.
✔️ розуміти принципи роботи баз даних: виконувати запити та аналізувати дані.
✔️ оцінювати користувацький інтерфейс: забезпечувати зручність використання програмного продукту.

Реєстрацію продовжено до 14:00 2 жовтня за посиланням тут.

Радимо не зволікати до останнього і реєструватися якомога раніше.

Старт навчання – 8 жовтня. Мова викладання – українська, матеріали – англійською.