Науковий семінар «Наукові дослідження у ВНЗ: перспективи та можливості»

2 грудня 2016 р. на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся науковий семінар «Наукові дослідження у ВНЗ:перспективи та можливості».  Кафедру інформаційних технологій і математичних дисциплін представляли О.С. Литвин, завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук і В.В. Прошкін, професор кафедри, доктор педагогічних наук.

Доповідачі обрали тему презентації: «Дослідницький інтерес як запорука формування майбутнього науковця», у якій ознайомили присутніх з кафедральною системою залучення студентів до наукових досліджень через роботу наукових гуртків, участь молодих дослідників у заходах наукової конкуренції  (конкурсах, олімпіадах, фестивалях) тощо.

В.В. Прошкін та О.С. Литвин наголосили на значущості наскрізних наукових досліджень протягом усієї університетської підготовки, а також зазначили, що наукова робота буде цікавою для студента за умови її практико зорієнтованості.