Виставка математиків із світовим ім’ям

1 грудня 2016 р., у день відкриття Грінченківської декади, на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулась презентація постійно діючої виставки видатних математиків. З вітальним словом виступили А.В. Михацька, декан Факультету, кандидат педагогічних наук, а також присутні гості.

Виставку відкрито завдяки ініціативи Л.Ф. Василевича, доцента кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, кандидата технічних наук. Леонід Федорович уже багато років займається розробкою методичних шляхів наближення студентів до вершин наукових досягнень на прикладах математиків, які отримали Нобелевську премію – найпрестижнішу премію в світі, за розробки в галузі економіки, а також Абелівську премію за дослідження в математиці. Як зазначає автор, основна ідея виставки полягає в розвитку в студентів наукових інтересів у процесі професійної підготовки.