(044) 461-02-34

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 519

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон: (098) 994-5971 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Події кафедри

Опубліковано черговий випуск електронного фахового наукового журналу «КІБЕРБЕЗПЕКА: ОСВІТА, НАУКА, ТЕХНІКА». В номері висвітлені питання оптимізації розміщення засобів захисту інформації, вдосконалення кіберзахисту Збройних Сил України, рандомізації скручених кривих Едварда та багато іншого. З випуском можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Редакційна колегія висловлює подяку авторам за надані матеріали та інтерес до нашого видання.

cyber

У рамках святкування Дня Університету 28 вересня 2022 року старшим викладачем кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Махіяром Тадждіні був проведений майстер-клас «Безпечний інтернет». Слухачі дізнались про дуже важливі речі, особливо, в часи війни, яка ведеться й на інформаційному фронті: ідентифікацію в мережі, захист приватності, створення та використання паролів, захист з’єднань, браузерів, коштів та інформації,  захист смартфонів. І навіть про розвідку через YouTube.

Для тих, хто пропустив, плануємо викласти запис на наш YouTube канал. Слідкуйте за оновленнями.

Раді повідомити, що електронний фаховий науковий журнал «КІБЕРБЕЗПЕКА: ОСВІТА, НАУКА, ТЕХНІКА» включено до авторитетної бази даних Scilit.

Scilit - це електронна база наукових робіт, що представляє собою безкоштовну базу даних для вчених, що містить понад 108 млн. Статей відкритого доступу. Вона розроблена і підтримується видавництвом MDPI AG (Basel, Switzerland), котрий подає 150 наукових журналів. Дані про публікації щодня витягуються з електронних баз CrossRef і PubMed.

Cybersecurity_Education_Science_Technique_page-0001.jpg

19 травня 2020 р. о 12:00 відбудеться засідання кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки щодо розгляду кандидатур на заміщення вакантних посад працівників кафедри.

Технічний засіб комунікації - платформа Google Hangouts.

Для отримання запрошення на відеоконференцію можна звернутись до Складанного П.М. електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка 1 із 6