Події Факультету

ДРУГА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ПІ-КОНФЕРЕНЦІЯ: святкуємо День числа Пі разом
МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ BRAINSTORM: святкуємо День числа Пі разом
Участь студентської команди у Хакатоні
20-річний ювілей Кафедри комп’ютерних наук Факультету інформаційних технологій та математики
Перший захист на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації на ФІТМ
Ефективні лідерські стратегії в кризових умовах
МАЙСТЕР – КЛАСИ ВІД ФІТМ: День відкритих дверей Університету Грінченка

Зустріч РСС ФІТМ з адміністрацією

Команда студради 🔅ФІТМ🔅 була приємно вражена, теплою та посправжньому комфортною атмосферою при знайомстві з адміністрацією факультету, яка пройшла онлайн 27 жовтня.

🤯Тепер ми у голос можемо сказати: «Адміністрація факультету з студентами готова до будь-яких заходів!», адже кожен з учасників зустрічі представив себе та свою позицію стосовно студентського життя факультету та його можливого розвитку.

🤙🏻РСС вислухала усі побажання адміністрації та особливо декана факультету стосовно організації заходів.

❗️СПОЙЛЕР❗️ Рекомендуємо чекати на неочікуваних учасників та гостей в наших подальших проєктах.

Хто був ❓
🔸Повний склад студентського самоврядування (згодом чекайте на представлення кожного учасника в наших соцмережах)
🔸 Декан ФІТМ Литвин Оксана
🔸 Заступники декана факультету :
✔️Обушний Сергій
✔️Коршун Наталія