Готуємо зміну

У вівторок 24 жовтня 2017 року ми з приємністю зустрічали гостей: учнів 9-х класів 245 школи Оболонського району. Організувала і супроводжувала групу наша магістрантка 6 курсу спеціальності 122 "Комп’ютерні науки та ІТ" Власенко Юлія
   Після короткої інформації про факультет та кафедру інформаційних технологій і математичних дисциплін від завідувача кафедри Литвин О.С. учні з цікавістю пройшлись по корпусу, побачили басейн, завітали в їдальню. Особливе захоплення викликало відвідування лабораторії вбудованих систем, в якій саме проходили пари у вчорашніх школярів - студентів-інформатиків першого курсу (викл. Рижко-Семенюк С.М.). Учні поспілкувались із студентами, побачили, як виглядає макет розумного будинку, програмовані роботи, а також змогли поспостерігати процес створення вбудованої системи.

Сумно, коли наші студенти закінчують навчання і покидають стіни рідного Університету. Але приємно, що вони готують собі "студентську" зміну.